
Подовжуюча насадка на пенісі з вібруостимуляцією гарної любовної куперної пеніса клітора
- Немає в наявності
- Код: EG-BI-026239
935 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PENIS SLEEVE Cuper - насадка здатна надати товщину та додати довжину статевому органу.
Зроблена з еластичного гладкого матеріалу, дозволить продовжити статевий акт і впливати на ерогенні зони жіночої піхви.
Щільний ремінець допомагає насадці надійно залишатися на місці і продовжує еякуляцію.
Вібропулька в основі додатково стимулюватиме пеніс і кліторальну зону.
Одним натисканням кнопки ви перемикаєтеся між десятьма потужними швидкостями.
Подовжує статевий член на 2.5 см.
| Діаметр зовнішній | 4,2 см |
|---|---|
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | TPR |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Живлення | 1 батарейка ААА |
| Бренд | LYBAILE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 935 ₴










