
Подовження насадки на члена (8 см) Бейле - секс -іграшки Велика людина
- В наявності
- Код: EG-BI-026238
273 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете зробити своїй коханій еротичний подарунок, який принесе їй неймовірні відчуття та запам'ятається надовго
Насадка на пеніс SEX TOYS BIG MAN – це ідеальний засіб, щоб здивувати партнерку своєю гідністю, яка значно збільшилася у довжині та діаметрі. Секс-іграшка має натуральний вигляд: яскраво виражену голівку та опуклі вени, що дозволить дівчині збудитися до краю. Реалістична насадка на пеніс з легкістю надягається, добре фіксуючись і не зісковзуючи зі стовбура статевого члена.
Така секс-іграшка принесе чимало задоволення обом партнерам!
Подовжує на 8 см.
| Іконки | Новинка |
|---|---|
| Діаметр зовнішній | 4,2 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | TPR |
| Бренд | LYBAILE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 |
| Довжина | 210 мм |
| Основні | |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 273 ₴










