
Чорна насадка на члена з вібрацією Pretty Love Penis Sleeeve II
- В наявності
- Код: EG-BI-026237
1 039 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка здатна надати товщину статевому органу.
Зроблена з еластичного гладкого матеріалу, дозволить продовжити статевий акт і впливати на ерогенні зони жіночої піхви, вібропулька в основі додатково стимулюватиме пеніс і кліторальну зону.
| Діаметр зовнішній | 4,5 см |
|---|---|
| Довжина | 15,8 см |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Харчування | 1 батарейка ААА |
| Бренд | LYBAILE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Насадки на член |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 |
| Довжина | 158 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 039 ₴










