
Подовжувальна насадка вібрацією та стимулятором кінцевого клітора рукава в рукаві
- Немає в наявності
- Код: EG-BI-026201
479 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ажурна насадка з кліторальним відростком у вигляді зайчика, легко надівається на пеніс і щільно облягає його, не зісковзуючи.
Вібро куля працює від 3-х батарейок LR44 (йдуть у комплекті).
Сумочка для зберігання додається.
Загальна довжина: 13,5 см,
діаметр у нерозтягнутому стані - 3 см.
Матеріал: TPR.< /p>
| Діаметр зовнішній | 3 см |
|---|---|
| Довжина | 13,5 см |
| Матеріал | TPR/ABS |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Харчування | 3 батарейки LR44 |
| Бренд | LYBAIL E |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Насадки на член |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 30 |
| Довжина | 135 мм |
- Ціна: 479 ₴








