
Анальний стимулятор з вібрацією та дистанційним керуванням - MR Play Super Power
- В наявності
- Код: EG-BI-040085W-MR
2 671 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка, виготовлена із силікону. Має обмежувальну основу для безпечного використання.
Не має швів, гладка і приємна на дотик.
12 Функція вібрації
Бездротовий пульт дистанційного керування
Функція пам'яті відновлює останню використану функцію
Заряджання через USB
Водонепроникний
| Колір | < td class="product-features__cell">Чорний|
|---|---|
| Довжина | 12,4 см |
| Діаметр | 3,2 см |
| Матеріал | Силікон |
| Вага< /th> | 135 гр |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Піта ня | акумулятор ( зарядка від USB ) |
| Бренд | LYBAILE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3.2 см |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12.4 мм |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний стимулятор |
| Функція вібрації | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 671 ₴










