
Мастурбатор анус в колбі на присошці з вібрацією PRETY LOVE Hedy
- Немає в наявності
- Код: EG-BM-00900T49-1
1 560 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор виконав з високоякісного матеріалу, що імітує справжню шкіру.
Анус із внутрішньою ребристою поверхнею подарує своєму власнику незабутній оргазм, збуджуючи пеніс по всій довжині.
Рекомендується використовувати мастурбатор разом із мастилом на водній Така секс-іграшка стане улюбленою забавою будь-якого чоловіка. Крім того, секс-іграшка цієї моделі дуже зручна у використанні: колба вкрита рифленим візерунком, що дозволяє їй не ковзати в руці, а спеціальна присоска дозволяє звільнити руки і повністю зануритися в насолоду.
| Довжина | 27 см |
|---|---|
| Діаметр зовнішній | 8,6 см |
| Колір | Тілесний |
| Матеріал | TPR |
| Вібростимуляція | Так | Кількість режимів вібрації | 1 |
| Ротація | Ні |
| Зворотно-поступальний рух | Ні |
| Живлення | 3 батарейки LR44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 8.6 см |
| Довжина | 27 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Тип мастурбатора | Попи |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 1 560 ₴










