
Анальний стимулятор з вібрацією та ротацією Управління пультом ДУ
- Готово до відправки
- Код: EG-BI-040052W
4 673 ₴
Анальна пробка, виготовлена із силікону. Має обмежувальну основу для безпечного використання. Не має швів, гладка та приємна на дотик.
Анальна пробка з вібрацією та ротацією. Управління пультом дистанційного керування.
4 фуцій вібрації
2 напрямки обертання
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Довжина | 13,5 см |
| Діаметр | 3,5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість режимів вібрації | 4 |
| Кількість режимів ротації | 4 |
| Живлення | акумулятор ( зарядка від USB) |
| Бренд | LYBAILE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3.5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Розміри | |
| Довжина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інтимної іграшки | Анальний стимулятор |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 673 ₴










