
Анальний вібратор на присосці PRETTY LOVE
- В наявності
- Код: EG-BI-014161
804 ₴
Анальний стимулятор, виготовлений із силікону рельєфної форми з вигнутою головкою, в основі є присоска- служить також обмежувальною основою для безпечного використання.
Не має швів, гладкий і приємний на дотик.
< p>Має 10 режимів пульсації та вібрації.Кнопка включення знаходиться в основі іграшки.
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Довжина | 12 см |
| 3,4 см | |
| Матеріал | Силікон |
| Вага | 91 гр |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Харчування | 1 батарейка АА |
| Бренд | LYBAILE |
Інтернет магазин Романтик
У Секс шопі Романтик великий вибір секс іграшок, що збуджують краплі для жінок, таблетки для потенції багато іншого. З інтимними товарами Ви можете ознайомитись на нашому сайті romantik.com.ua.
Анонімність при замовленні гарантуємо, опис посилки "Сувеніри". Доставляємо посилки у всі міста України, де є "Нова пошта". Відправляємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***"(Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
Якщо Ви замовляєте кілька позицій, звертайте увагу перші букви коду(артикула) товару. Наприклад, у замовленні два товару з кодом OP-SO2715 та TO-W44028 тоді Вам буде вислано дві посилки з різних міст України, або наш менеджер постарається підібрати подібний товар на одному складі .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3.4 см |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12 мм |
| Тип інтимної іграшки | Анальний стимулятор |
- Ціна: 804 ₴










