
Рожеве Віброяйце та стимулятор клітора PRETTY LOVE DAISY
- Готово до відправки
- Код: EG-BI-014749-1
2 372 ₴
DAISY від PRETTY LOVE – унікальний за своєю функціональністю стимулятор із досить потужним мотором, щоб доставити неймовірні відчуття.
З одного боку, це класичне віброяйце з 12 різними режимами вібрації, з іншого боку – стимулятор клітора та сосків з рухомим язичком, що має 3 швидкісні режими, в той же час є пультом управління.
М'яке силіконове покриття поверхні приємне на дотик, а гладкий і безшовний дизайн забезпечує комфорт і задоволення. Іграшка має вбудований акумулятор, перезаряджається від USB (кабель у комплекті).
| Довжина | 7,3 см |
|---|---|
| Діаметр | 3,3 см |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Зворотно-поступальний рух | |
| Вакуумна стимуляція | Так | Кількість режимів вакуумної стимуляції | 3 |
| Ні | |
| Дистанційне керування | Ні |
| Функція нагріву | Ні |
| Живлення | акумулятор ( зарядка від USB ) |
Секс Шоп в Україні Романтик
В інтернет-магазині Романтик великий вибір товарів для дорослих х, з якими Ви можете ознайомитись на нашому сайті romantik.com.ua.
Доставляємо посилки до всіх міст України де є Нова пошта. Опис посилки "Сувеніри". Надсилаємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***" (Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3.3 см |
| Довжина | 7.3 см |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Колір | Фіолетовий |
| Для кого | Для чоловіків |
- Ціна: 2 372 ₴










