
Віброяйце на акумуляторі електростимулятор Pretty Love Shock Fun
- Готово до відправки
- Код: EG-BI-014609W
3 493 ₴
Невелике, але дуже потужне віброяйце традиційної форми з приємним тактильно бархатистим покриттям. Має водонепроникний корпус, що забезпечує можливість використання у воді чи під бризками. Незважаючи на потужний моторчик, віброяйце дуже тихе. У вашому розпорядженні буде сім рівнів вібрації та три рівні електро стимуляції.
Для того, щоб увімкнути віброяйце, натисніть кнопку включення на силіконовому шнурочку віброяйця і затримайте на 3-5 сек, поки індикатор не почне блимати. Після цього, необхідно включити д/у пульт, для цього натисніть кнопку включення на пульті управління, і точно затисніть на 3-5 сек. Після цього, вибираєте що ви хочете включити, вібрацію або електро стимуляцію, друга кнопка на пульті - це включення вібрації, третя кнопка - електро стимуляція (для включення натисніть на потрібну кнопку і потримайте 5 сек). 7 режимів вібрації, 3 режими елктроімпульсів
| Довжина | 19 см< /td> |
|---|---|
| Діаметр | 3,2 см |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість режимів вібрації | 7 |
| Зворотно-поступальний рух | Ні |
| Вакуумна стимуляція | Ні |
| Електростимуляція | Так |
| Дистанційне керування | < td class="product-features__cell">Так|
| Функція нагріву | Ні |
| Живлення | акумулятор (зарядка від USB) |
Секс Шоп в Україні Романтик
В інтернет-магазині Романтик великий вибір товарів для дорослих, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті romantik.com.ua.
Доставляємо посилки до всіх міст України де є "Нова пошта". Опис посилки "Сувеніри". Надсилаємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***" (Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3.2 см |
| Довжина | 19 см |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Колір | Фіолетовий |
| Для кого | Для чоловіків |
- Ціна: 3 493 ₴









