
Віброяйце перезаряджається Pretty Love Joyce
- Готово до відправки
- Код: EG-BI-014665-2
2 376 ₴
Вібростимулятор - яйце "Joyce" дозволить непомітно отримувати задоволення! Особливо це актуально для жінок. Розташуйте стимулятор як Вам зручно, одягніть трусики і готуйтеся отримувати насолоду без рук. Компактне віброяйце підходить як для прелюдії, так і для ігор соло. Виконана секс-іграшка із силікону, оснащена 12 режимами безшумної вібрації. Має акумулятор, що перезаряджається (USB-шнур в комплекті).
| Довжина | 6,5 см |
|---|---|
| Діаметр | 2,2 см |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Харчування | акумулятор (зарядка від USB) |
|---|
Секс Шоп в Україні Романтик
В інтернет-магазині Романтик великий вибір товарів для дорослих, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті romantik.com.ua.
Доставляємо посилки у всі міста України, де є "Нова пошта". Опис посилки "Сувеніри". Надсилаємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***" (Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 2.2 см |
| Довжина | 6.5 см |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 2 376 ₴









