
Жіночий вібратор на присосці Strong & Brave Man 22,2 см на 4,7 см
- В наявності
- Код: EG-BW-008040Z
891 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фалоімітатор на присосці з безступінчатим регулюванням вібрації.
Фалоімітатор легко кріпиться до рівної поверхні за допомогою спеціальної присоски, так що дівчина може сміливо розважатися без участі рук.
Вібратор оснащений спеціальним пультом, щоб його господиня могла змінювати режими вібрації та вибирати улюблені .
| Довжина | 22,2 см |
|---|---|
| Діаметр | 4,7 см |
| Матеріал | PVC |
| Кількість режимів вібрації | мультишвидкісний |
| Зворотно-поступальний рух | Ні |
| Вакуумна стимуляція | Ні | Електростимуляція | Ні |
| Дистанційне керування | Ні |
| Функція нагріву | Ні |
| Харчування | 2 батарейки АА |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 4.7 см |
| Довжина | 22.2 см |
| Для кого | Для жінок |
| Особливості | На присосках |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Основні | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 891 ₴










