
Товстий вібратор для сексу MR. SKIN COCK VIBE VIBE 9 BEIGE 15,5 см на 5,5 см
- В наявності
- Код: TO-T330471
1 650 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір відповідає розміру королеви. Потужні та глибокі вібрації контролюються поворотною ручкою. Дуже товстий реалістичний вібратор. Халява з текстурованою жилкою. Батарейки в комплект не входять.
СексШоп в Україні Романтик
В інтернет-магазині Романтик великий вибір товарів для дорослих, з якими Ви можете ознайомитись на нашому сайті romantik.com.ua.
Доставляємо посилки до всіх міст України де є "Нова пошта". Опис посилки "Сувеніри". Надсилаємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***" (Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Для кого | Для жінок |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 0.319 кг. |
| Матеріал | PVC |
| Розмір | 15.5 см - 6.0 дюйм. |
| Основні | |
| Функція вібрації | Так |
- Ціна: 1 650 ₴



