
Анальний затор з вібрацією DIAMOND PLUG
- В наявності
- Код: TO-DT21486
895 ₴
+380 (67) 625-05-05
с 9:00 до 19:00Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальний затор зі знімною вібруючою кулею оснащений потужною одношвидкісною вібрацією. Діамантовий візерунок на пробці призначений для більш інтенсивної стимуляції. Заснування іграшки у формі якоря посилює почуття безпеки при використанні анальної іграшки. "https://romantik.com.ua/">romantik.com.ua.
Доставляємо посилки до всіх міст України де є "Нова пошта". Опис посилки "Сувеніри". Надсилаємо посилки з понеділка по п'ятницю о 17:00, а товари з кодом "dni-***" (Збудливі препарати для чоловіків та жінок) відправляємо щодня, без вихідних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dream Toys |
| Діаметр | 3 см |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 0.1 кг |
| Матеріал | Silicone / ABS |
| Розмір | 9см - 3.5 дюйм. |
| Тип батареї | 1 x AAA |
| Колір | Black |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Анальна пробка |
- Ціна: 895 ₴


